previous arrow
next arrow
Slider

HAKKIMIZDA

Kuruluşumuz, döviz hizmetleri ve kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren iki şirketten oluşmaktadır.

Kuyumculuk alanında ilk 1960 yılında Güneş Kuyumculuk adı altında başlayan faaliyetimiz, 1989 yılında Öz Güneş Kardeşler Kuyumculuk Tic. Ltd. Şti. adını alarak şirketleşmiş, Samsun’un en merkezi yerinde, Cumhuriyet Meydanı’nda faaliyet göstererek, Samsun’un simgesi haline gelmiştir.1993 yılında da Güneş Döviz Hizmetleri A.Ş. ile ayrı olarak döviz hizmeti vermeye başlamış bulunmaktayız.

Kuyumcu Reyonu, Pırlanta Reyonu ve Döviz Hizmetleri olarak üç ayrı bölümden oluşan mağazamız, sektörün Samsun’da öncüsü konumundadır.

Ürünlerimiz 22 ayar bilezik,22 ayar fantezi ürünler, 21 ayar, 18 ayar,14 ayar, saat ve pırlantadan oluşmaktadır.22 ayar bilezik model ve desen çeşitliliğiyle ve kaliteli işçiliğiyle kardeş kuruluşumuz Güneş Kuyumculuk – 2 tarafından son model makinelerde özenle imal edilmektedir.

22 ayar fantezi ürünlerde, hint takımlar, hasır takımlar, yüzük,küpe,kolye,zincir,bileklik,bilezik,set ve üçlü set ile her zaman güncelliğimizi korumaktayız.14 ayar ürünler, ülkemizin önde gelen markaların yanı sıra, diğer markaların da en güncel modellerinden oluşmakta ve her türlü ürün çeşidine cevap verebilmekteyiz.

Pırlanta reyonumuz yakın zamanda yenilenmiş, farklı ürünlerle hoş bir ortamda rahat bir alış-veriş imkanı sağlamaktadır.

Döviz bölümümüz ise anlık verilerle, kazandığı güvenle, müşterilerine döviz hizmetlerini en iyi şekilde sağlamaktadır.

Yönetim kurulu başkanı Sayın Recep Duman “biz kazanmanın ötesinde yeni dostlar ediniyor ve geniş bir aile oluyoruz” ilkesi ,kaliteli hizmetin ve güvenin kuruluşumuzun asıl prensibini oluşturmaktadır.

PIRLANTA

Tektaş, beştaş yüzükler, ayrıca elmas, zümrüt, safir ve yakutlu takı ürünlerimiz.

YATIRIMLIK ALTIN

Çeyrek, yarım, ziynet, ata cumhuriyet altını ve 22 ayar işçiliksiz bilezik modelleri.

ALYANS

Özel yapım el işi alyans modelleri, altın alyans modellerimizi sizlere sunuyoruz.

KÜPE & AKSESUAR

Sallantılı, vidalı, halka ve klipsli altın küpe modellerimiz.

SEÇKİN MARKALAR

EN YENİ MODELLER

SÜPRİZ KAMPANYALAR

Müşteri Hizmetleri: +90 (362) 4325874