previous arrow
next arrow
Slider

PIRLANTA'NIN DOĞRU ADRESİ

Güneş Döviz Kuyumculuk ve Pırlanta Firması olarak; Yaptığımız işi büyük bir özenle yapmaya çalışıyoruz. İcra ettiğimiz faliyetin yalnızca ticaret olmadığına inanıyoruz. Günlük mesaimiz içerisinde yeni insanlar tanıyıp hem ailemizi genişletiyor, hem kendimizi geliştiriyoruz. Hem alırken hemde satarken; doğru fiyat, en üstün hizmet ve samimi güleryüz olmazsa olmazlarımız arasında yer almaktadır.

Hayallerinizin o kadar da pahalı ve meşakkatli olmadığını tecrübe edebilmeniz için bir kahve içmeye bekleriz.

Amacımız: Pırlanta ve mücevheri lüks tüketim olmaktan çıkarıp, kolay ulaşılabilirlik ve rekabetçi fiyat politikasıyla müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek, Dünya trendlerini yakından takip edip, tercih edilen koleksiyonlara sahip olmak, Türkiyenin her yerinde olmak ve iş yaptığımız coğrafyalarda yaygınlaşmak.

Kuyumculuk sektöründeki kalite anlayışımız; Ürün kalitemizle, model çeşitliliğimizle ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyeti sağlamak. Dünya trendlerini koleksiyonlarımıza hızlı ve standartlara uygun uyansıtmak, Ürünlerimizi müşterilerimizin talep ettikleri standartlara uygun olarak üretmek. Şirketimizdeki faaliyetlerin kalite yönetim sistemi şartlarına uygunluğunu sağlamak ve sürekli iyileştirmektir.

ULUSLAR ARASI SERTİFİKALI PIRLANTALAR

Pırlanta, doğanın insanlığa verdiği en müthiş hediyedir. Her özel günde sevdiklerinize gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir pırlanta mutlaka bulunmaktadır. Özellikle yılın belli dönemlerinde tercih edilen pırlanta kolyeler, pırlanta küpeler, pırlanta yüzükler, pırlanta bileklikler, pırlanta gerdanlıklar ve elmas ürünler her kadının hayali ve yüzünde ki tebessümdür. Yılbaşı döneminde daha çok yakut ve safirin tercih edildiği, sevgililer günüde pırlanta tektaş veya pırlanta beştaş ile evlilik tekliflerinin yapıldığı, anneler gününde ise annelerimize ağırlıklı elmas ürünler alınsa da, genç anneler için pırlanta tamtur, pırlanta beştaş ve fantazi pırlanta kolyeler tercih edilmektedir. 

Günümüz de düğünlerin de vazgeçilmezi olan pırlanta gerdanlıklar, pırlanta setler en uygun fiyatlarla her zaman Pırlanta Merkezinde sizlerin beğenisine sunuluyor.

Dünyanın en değerli madeni olan pırlanta, nadir ve eşsizdir. Evlilik teklifleri için artık klasik bir ayrıntı olan pırlanta, her kadının mutlaka eşlerinden beklediği bağlayıcı bir ışıltıdır. Pırlanta Merkezi bu ışıltıya tüm kadınlar sahip olsun diye bir gün değil her gün uygun fiyatlı pırlantaları ile sizlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

SEÇKİN MARKALAR

EN YENİ MODELLER

SÜPRİZ KAMPANYALAR

Müşteri Hizmetleri: +90 (362) 4325874